Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zgłoś swoją inicjatywę!

Wszystkich Państwa, którzy są inicjatorami, organizatorami lub uczestnikami różnych przedsięwzięć związanych z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II, zapraszamy do współpracy!

Mogą Państwo przesłać do nas krótką informację o swoich inicjatywach, (podając dane: kto? co? gdzie? i kiedy? organizuje), a zostaną one umieszczone następnie na naszej stornie internetowej.


Propozycje prosimy przesyłać na adres promocja@warszawa.um.gov.pl.

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić możliwością promowania przedsięwzięć związanych z uroczystościami rocznicowymi, ułatwiając dotarcie do szerszego grona osób zainteresowanych Państwa projektami, a internautom umożliwić szybkie wyszukiwanie informacji.

Mogą Państwo również umieścić na naszej stronie link do swojego serwisu. Bardzo prosimy o podanie w przesyłanej wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu oraz sposobu, w jaki najlepiej się z Państwem skontaktować.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.