Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zgłoś swoją inicjatywę!

Wszystkich Państwa, którzy są inicjatorami, organizatorami lub uczestnikami różnych przedsięwzięć związanych z pierwszą rocznicą śmierci Jana Pawła II, zapraszamy do współpracy!

Mogą Państwo przesłać do nas krótką informację o swoich inicjatywach, (podając dane: kto? co? gdzie? i kiedy? organizuje), a zostaną one umieszczone następnie na naszej stornie internetowej.


Propozycje prosimy przesyłać na adres promocja@warszawa.um.gov.pl.

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić możliwością promowania przedsięwzięć związanych z uroczystościami rocznicowymi, ułatwiając dotarcie do szerszego grona osób zainteresowanych Państwa projektami, a internautom umożliwić szybkie wyszukiwanie informacji.

Mogą Państwo również umieścić na naszej stronie link do swojego serwisu. Bardzo prosimy o podanie w przesyłanej wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu oraz sposobu, w jaki najlepiej się z Państwem skontaktować.

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.