Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zaśpiewaliśmy kolędy!

W Uroczystość trzech Króli, 6 stycznia, odbyło się kolędowanie stypendystów m.st. Warszawy i pracowników Centrum Myśli Jana Pawła II. W pięknych salach Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II na wspólnym śpiewaniu tradycyjnych polskich pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych zgromadziło się ponad dwieście pięćdziesiąt osób.


Spotkaniu ludowe brzmienie nadawała Kapela Janusza Prusinowskiego, a domowe wypieki przyniesione przez stypendystów pozwoliły poczuć wszystkim rodzinną atmosferę. Stypendystom noworoczne życzenia przesłała Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania, zwłaszcza przynosząc domowe smakołyki, serdecznie dziękujemy!

Okolicznościowe wiersze Ingi Rüb – stypendystki.

List z życzeniami dla Stypendystów

od Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz

 

Opublikowano 09.01.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.