Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zasiewalnia Dobrych Owoców

W Zasiewalni każda chętna osoba będzie mogła zasiać wybrane przez siebie nasiona m.in. nadziei, dobrej woli, optymizmu, wrażliwości, czułości, otwartości, dobrego słowa, wdzięczności itp.. Zasiewalnia symbolizuje nasiona dobrych owoców, które trzeba zasiać, pielęgnować aby wydały dobry owoc, który później jest nowym zasiewem.

[nggallery id=132]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.