Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zasiewalnia Dobrych Owoców

W Zasiewalni każda chętna osoba będzie mogła zasiać wybrane przez siebie nasiona m.in. nadziei, dobrej woli, optymizmu, wrażliwości, czułości, otwartości, dobrego słowa, wdzięczności itp.. Zasiewalnia symbolizuje nasiona dobrych owoców, które trzeba zasiać, pielęgnować aby wydały dobry owoc, który później jest nowym zasiewem.

[nggallery id=132]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.