Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zaproszenie na debatę socjologów

15 stycznia, w najbliższy piątek o godz. 17:00, Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na organizowane przez Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego spotkanie pt. „Dziedzictwo Jana Pawła II w badaniach socjologicznych”. W panelu dyskusyjnym na temat badań tożsamości i wartości polskiego społeczeństwa oraz wpływu na nie osoby i nauczania Jana Pawła II, wezmą udział socjologowie: dr Barbara Fedyszak-Radziejowska (Polska Akademia Nauk), prof. Krzysztof Koseła (Instytut Socjologii UW), dr Wojciech Pawlik (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW), dr Tomasz Żukowski (Instytut Polityki Społecznej UW).


Punktem wyjścia dyskusji będzie książka „Wartości Polaków a dziedzictwo Jana Pawła II” (więcej o książce). Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Collegium Civitas, XII piętro Pałacu Kultury i Nauki.

Uwaga! Przy okazji spotkania będzie prowadzona sprzedaż książek Centrum Myśli Jana Pawła II (z promocyjną 25-procentową zniżką). Zakupione egzemplarze książki "Wartości Polaków" będzie można wzbogacić o autografy autorów (troje spośród panelistów to autorzy książki).
 

Opublikowano 11.01.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.