Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszmy na spektakl „La Divina Commedia”

Zapraszamy 6 i 7 marca na niezwykły spektakl La Divina Commedia w wykonaniu jednego z najważniejszych teatrów awangardowych Europy – Teatru DEREVO (Petersburg/Drezno). 


La Divina Commedia to frenetyczna, niezwykle bogata plastycznie wizja Dantejskiego uniwersum. Dokładniejsze informacje o sztuce znajdują się na stronie Festiwalu Gorzkie Żale

Zapraszamy dorosłych widzów 6 i 7 marca na godz. 19.00 do Centralnego Basenu Artystycznego przy ul. M. Konopnickiej 6. Bilety w cenie 60 i 40 zł do kupienia w kasie. Rezerwacje biletów pod adresem rezerwacje@basen.art.pl i numerem telefonu 022 339 07 60.  

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano 05.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.