Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszmy na spektakl „La Divina Commedia”

Zapraszamy 6 i 7 marca na niezwykły spektakl La Divina Commedia w wykonaniu jednego z najważniejszych teatrów awangardowych Europy – Teatru DEREVO (Petersburg/Drezno). 


La Divina Commedia to frenetyczna, niezwykle bogata plastycznie wizja Dantejskiego uniwersum. Dokładniejsze informacje o sztuce znajdują się na stronie Festiwalu Gorzkie Żale

Zapraszamy dorosłych widzów 6 i 7 marca na godz. 19.00 do Centralnego Basenu Artystycznego przy ul. M. Konopnickiej 6. Bilety w cenie 60 i 40 zł do kupienia w kasie. Rezerwacje biletów pod adresem rezerwacje@basen.art.pl i numerem telefonu 022 339 07 60.  

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano 05.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.