Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszmy na spektakl „La Divina Commedia”

Zapraszamy 6 i 7 marca na niezwykły spektakl La Divina Commedia w wykonaniu jednego z najważniejszych teatrów awangardowych Europy – Teatru DEREVO (Petersburg/Drezno). 


La Divina Commedia to frenetyczna, niezwykle bogata plastycznie wizja Dantejskiego uniwersum. Dokładniejsze informacje o sztuce znajdują się na stronie Festiwalu Gorzkie Żale

Zapraszamy dorosłych widzów 6 i 7 marca na godz. 19.00 do Centralnego Basenu Artystycznego przy ul. M. Konopnickiej 6. Bilety w cenie 60 i 40 zł do kupienia w kasie. Rezerwacje biletów pod adresem rezerwacje@basen.art.pl i numerem telefonu 022 339 07 60.  

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano 05.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.