Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy na wystawę

30 kwietnia, w sobotę poprzedzającą beatyfikację Jana Pawła II, otwarto wystawę w kościele Duszpasterstwa Środowisk Twórczych (Warszawa, plac Teatralny 18). Na wystawie można oglądać prace artystów plastyków, których inspirował Jan Paweł II.


W dniach od 30 kwietnia do 2 maja, w Galerii DAP (Warszawa, ul. Mazowiecka 11A), odbyła się wystawa „Santo Subito”, dedykowana beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II, która poprzedziła wystawę z kościoła Duszpasterstwa Środowisk Twórczych. Swoje prace prezentowali m.in. Tomasz Awdziejczyk, Wanda Badowska-Twarowska, Barbara Bielicka-Woźniczko, Alina Dorada-Krawczyk, Anna Forycka-Putiatycka, Hanna Haska, Hanna Karasińska-Ebhardt, Helena Kwiecińska-Bonikowska, Magdalena Mosakowska-Sobocińska, Jacek Muldner-Nieckowski, Anna Zaniewska-Goliszewska.
 

Zapraszamy! 

 

Opublikowano 03.05.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.