Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy na wystawę

30 kwietnia, w sobotę poprzedzającą beatyfikację Jana Pawła II, otwarto wystawę w kościele Duszpasterstwa Środowisk Twórczych (Warszawa, plac Teatralny 18). Na wystawie można oglądać prace artystów plastyków, których inspirował Jan Paweł II.


W dniach od 30 kwietnia do 2 maja, w Galerii DAP (Warszawa, ul. Mazowiecka 11A), odbyła się wystawa „Santo Subito”, dedykowana beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II, która poprzedziła wystawę z kościoła Duszpasterstwa Środowisk Twórczych. Swoje prace prezentowali m.in. Tomasz Awdziejczyk, Wanda Badowska-Twarowska, Barbara Bielicka-Woźniczko, Alina Dorada-Krawczyk, Anna Forycka-Putiatycka, Hanna Haska, Hanna Karasińska-Ebhardt, Helena Kwiecińska-Bonikowska, Magdalena Mosakowska-Sobocińska, Jacek Muldner-Nieckowski, Anna Zaniewska-Goliszewska.
 

Zapraszamy! 

 

Opublikowano 03.05.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.