Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy na studia podyplomowe

Zapraszamy na drugą edycję studiów podyplomowych "Dziedzictwo myśli Jana Pawła II".  Ten wyjątkowy projekt edukacyjny skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby intelektualnie zgłębić naukę Papieża. Zapisy do 7 października.

 


Siostra prof. Barbara Chyrowicz (KUL), dr Marek Cichocki (UW), o. dr hab. Jarosław Kupczak (PAT), ks. prof. Piotr Mazurkiewicz (UKSW), prof. Czesław Porębski (UJ) czy prof. Jan Żaryn (IPN) to tylko niektóre nazwiska wykładowców, którzy przybliżać będą słuchaczom nauczanie Jana Pawła II.

 

Więcej informacji – na stronie projektu

Opublikowano 03.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.