Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy do orszaku Trzech Króli

4 stycznia 2009 zapraszamy do udziału w ulicznych jasełkach – Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on o godz. 11.45 na Placu Zamkowym a zakończy wspólnym kolędowaniem na Rynku Nowego Miasta na warszawskiej starówce.


 

Impreza organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II, Fundację św. Mikołaja oraz Stowarzyszenie Rodziców Szkoły „Żagle” pod patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz ma na celu szerzenie wartości wspólnotowych i prorodzinnych.

 

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.orszak.org.

 

Zapraszamy do udziału!

Opublikowano 09.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.