Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy do orszaku Trzech Króli

4 stycznia 2009 zapraszamy do udziału w ulicznych jasełkach – Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on o godz. 11.45 na Placu Zamkowym a zakończy wspólnym kolędowaniem na Rynku Nowego Miasta na warszawskiej starówce.


 

Impreza organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II, Fundację św. Mikołaja oraz Stowarzyszenie Rodziców Szkoły „Żagle” pod patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz ma na celu szerzenie wartości wspólnotowych i prorodzinnych.

 

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.orszak.org.

 

Zapraszamy do udziału!

Opublikowano 09.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.