Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy do głosowania na reportaże

Zapraszaszamy do zapoznania się z reportażami, jakie spłynęły na konkurs "Pięć lat po…". Zachęcamy do głosowania na najlepszy – zostanie on wyróżniony nagrodą publiczności. Głosy można oddawać do końca tygodnia.


 

Materiały dostępne są na stronie konkursu www.centrumjp2.pl/reportaz. Można oddać  jeden głos na jeden, wybrany spośród wszystkich reportaży. Głosować można do 17 maja.

 

Na stronie prezentujemy materiały, które przeszły wstępną selekcję. Nie są to wszystkie reportaże jakie zostały nadesłane na konkurs.

Opublikowano 12.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.