Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakup z programu Infrastruktura Kultury

Centrum Myśli Jana Pawła II w ramach programu Infrastruktura Kultury otrzymało dofinansowanie do zadania pt. Zakup wyposażenia na potrzeby archiwizacji i udostępnienia zbiorów audiowizualnych.

Dzięki pozyskanej dotacji planujemy zakup macierzy dyskowej oraz stacji roboczej z odpowiednim oprogramowaniem do kompresji i montażu materiałów audiowizualnych. Umożliwi to dalsze sprawne funkcjonowania instytucji i realizowanie kluczowego projektu cyfrowego związanego z dokumentowaniem i upowszechnianiem myśli i nauczania Jana Pawła II.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowano 06.06.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.