Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakup infrastruktury na potrzeby uruchomienia cyfrowej biblioteki JP2online.pl

Centrum Myśli Jana Pawła II w ramach programu Infrastruktura Kultury otrzymało dofinansowanie do zadania pt. Zakup infrastruktury na potrzeby uruchomienia cyfrowej biblioteki JP2online.pl

Dzięki pozyskanej dotacji planujemy zakup komputerów graficznych, oprogramowania oraz profesjonalnych skanerów do archiwaliów. Umożliwi to dalsze sprawne funkcjonowania instytucji i realizowanie kluczowego projektu cyfrowego związanego z dokumentowaniem i upowszechnianiem myśli i nauczania Jana Pawła II. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Opublikowano 07.10.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.