Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych

Zgodnie z regulaminem 19 kwietnia zakończyliśmy przyjmowanie prac na konkurs „Pięć lat po…”. Dziękujemy za wszystkie nadesłane materiały. Komisjia Konkursowa ogłosi werdykt 18 maja, w dniu urodzin Karola Wojtyły.


 

W najbliższym czasie na stronie internetowej poświęconej konkursowi www.centrumjp2.pl/reportaz zostaną opublikowane materiały z poszczególnych kategorii. Do 17 maja będzie trwał konkurs internetowy, w którym każdy będzie mógł oddać głos na wybrany reportaż.  Wynik głosowania poznamy razem z innymi werdyktami, a laureat Nagrody Publiczności otrzyma 1500 zł.

 

Opublikowano 18.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.