Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakończył się drugi turnus Papieskich Szkół Letnich

24 sierpnia zakończył się drugi turnus Papieskich Szkół Letnich. Stypendyści z liceów wrócili ze Zdyni k/Uścia Gorlickiego, gdzie spędzili 10 dni, rozkoszując się bieszczadzką przyrodą i rozważając teksty Jana Pawłą II. Z pewnością jednym z najważniejszech wydarzeń tych dni, które uczestnikom na długo pozostanie w pamięci, było spotkanie z państwem Rybickimi, którzy jako studenci zrealizowali pomysł Karola Wojtyły, zakładając „Środowisko” – grupę osób wędrujących po górach z przyszłym papieżem.


Czytaj także:Papieska Szkoła Letnia w Zdyni k/Uścia Gorlickiego.
Zobacz także w Galerii: Papieska Szkoła Letnia w Zdyni k/Uścia Gorlickiego

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.