Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakończył się drugi turnus Papieskich Szkół Letnich

24 sierpnia zakończył się drugi turnus Papieskich Szkół Letnich. Stypendyści z liceów wrócili ze Zdyni k/Uścia Gorlickiego, gdzie spędzili 10 dni, rozkoszując się bieszczadzką przyrodą i rozważając teksty Jana Pawłą II. Z pewnością jednym z najważniejszech wydarzeń tych dni, które uczestnikom na długo pozostanie w pamięci, było spotkanie z państwem Rybickimi, którzy jako studenci zrealizowali pomysł Karola Wojtyły, zakładając „Środowisko” – grupę osób wędrujących po górach z przyszłym papieżem.


Czytaj także:Papieska Szkoła Letnia w Zdyni k/Uścia Gorlickiego.
Zobacz także w Galerii: Papieska Szkoła Letnia w Zdyni k/Uścia Gorlickiego

Opublikowano 03.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.