Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zachęcamy do wsparcia akcji towarzyszącej spotkaniu na Polach Lednickich!

3 czerwca 2017 odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży na Polach Lednickich pod hasłem ,,Idź i kochaj’’. Organizatorzy w tym roku zaproszają młodzież do wyruszenia w świat z misją miłości! Jest to nie lada wyzwanie, dlatego chcą podarować każdemu uczestnikowi Spotkania Młodych szczególnego towarzysza drogi – różaniec. Różaniec od Mamy.

Jak tłumaczą organizatorzy, najlepszą modlitwą na drogę jest modlitwa różańcowa, stąd pomysł, aby każdy uczestnik Spotkania otrzymał różaniec. Różaniec będzie jednym z trzech symboli tegorocznego Spotkania które otrzymają Uczestnicy. Lednicki różaniec ma przypominać młodym o tym, czego nauczą się w tym roku na Polach Lednickich. Różańce będą wyjątkowe, bo będą podarunkiem od polskich Matek a także od Najświętszej Maryi Panny.

 Zachęcamy do wsparcia akcji! Więcej informacji na stronie www.rozaniecodmamy.pl.

 

Opublikowano 16.05.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.