Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zachęcamy do wsparcia akcji towarzyszącej spotkaniu na Polach Lednickich!

3 czerwca 2017 odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży na Polach Lednickich pod hasłem ,,Idź i kochaj’’. Organizatorzy w tym roku zaproszają młodzież do wyruszenia w świat z misją miłości! Jest to nie lada wyzwanie, dlatego chcą podarować każdemu uczestnikowi Spotkania Młodych szczególnego towarzysza drogi – różaniec. Różaniec od Mamy.

Jak tłumaczą organizatorzy, najlepszą modlitwą na drogę jest modlitwa różańcowa, stąd pomysł, aby każdy uczestnik Spotkania otrzymał różaniec. Różaniec będzie jednym z trzech symboli tegorocznego Spotkania które otrzymają Uczestnicy. Lednicki różaniec ma przypominać młodym o tym, czego nauczą się w tym roku na Polach Lednickich. Różańce będą wyjątkowe, bo będą podarunkiem od polskich Matek a także od Najświętszej Maryi Panny.

 Zachęcamy do wsparcia akcji! Więcej informacji na stronie www.rozaniecodmamy.pl.

 

Opublikowano 16.05.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.