Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Z ostatniej chwili – odwołany spektakl Gorzkich Żali

Z przykrością informujemy, że ze względu na chorobę p. Stanisławy Celińskiej zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejsze spotkanie wokół grzechu nieumiarkowania.

Pani Stanisława do ostatniej chwili liczyła, że będzie mogła się z Państwem spotkać, jednak okazało się to niemożliwe. Postaramy się, by spotkanie odbyło się gdy tylko pani Stanisława poczuje się lepiej.

Zwroty biletów:

Jeżeli kupiliście Państwo bilet gotówkowy, to zapraszamy do odbioru pieniędzy w Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, pon-pt: 8-16:00, z kolei przy zakupie biletu przez internet – zwrot pieniędzy nastąpi na konto, z którego dokonany został zakup.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktowania się z Krzysztofem Michalakiem bądź Markiem Domżałem: kmichalak@centrumjp2.pl, mdomzal@centrumjp2.pl, nr tel. 22 826 42 21

Wszystkich serdecznie przepraszamy.

Opublikowano 11.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.