Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Z ostatniej chwili – odwołany spektakl Gorzkich Żali

Z przykrością informujemy, że ze względu na chorobę p. Stanisławy Celińskiej zmuszeni jesteśmy odwołać dzisiejsze spotkanie wokół grzechu nieumiarkowania.

Pani Stanisława do ostatniej chwili liczyła, że będzie mogła się z Państwem spotkać, jednak okazało się to niemożliwe. Postaramy się, by spotkanie odbyło się gdy tylko pani Stanisława poczuje się lepiej.

Zwroty biletów:

Jeżeli kupiliście Państwo bilet gotówkowy, to zapraszamy do odbioru pieniędzy w Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, pon-pt: 8-16:00, z kolei przy zakupie biletu przez internet – zwrot pieniędzy nastąpi na konto, z którego dokonany został zakup.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktowania się z Krzysztofem Michalakiem bądź Markiem Domżałem: kmichalak@centrumjp2.pl, mdomzal@centrumjp2.pl, nr tel. 22 826 42 21

Wszystkich serdecznie przepraszamy.

Opublikowano 11.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.