Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wystawa „W cieniu Krzyża” na pl. Piłsudskiego

Zakończył się konkurs fotograficzny „W cieniu Krzyża”.


 

Głównym celem naszego konkursu było zebranie zdjęć przedstawiających wydarzenia dziejące się na placu Zwycięstwa / placu Piłsudskiego lub w jego najbliższej okolicy, w okresie od 1979 roku do maja 2005 roku. Chcieliśmy, aby tematyka zdjęć nawiązywała do osoby Jana Pawła II, ze szczególnym uwzględnieniem symbolu krzyża. Niejako obok głównego celu,  pragnęliśmy także skłonić warszawiaków do zastanowienia się nad historią i znaczeniem miejsca, które zabiegani w codzienności mijamy…

 

Wyniki konkursu:

 

I miejsce zajęła Pani Anna Masłowska 

II miejsce zajął Pan Stanisław Jaworski

III miejsce zajęła Pani Beata Szymańska

 

 

 
 

Wystawę – wraz z nagrodzonymi pracami – można zobaczyć na pl. Piłsudskiego

do 6 lipca 2008 roku.

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Opublikowano 19.06.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.