Wystawa Ewy i Macieja Berbeki

„Między niebem i ziemią”, wystawa fotografii Ewy i Macieja Berbeki upamiętni 9. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II. W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II zapraszamy także 2 kwietnia na Mszę św. , poprzedzającą wernisaż. 

bednarkiewiczMusicie od siebie wymagać – trening przywództwa integralnego to cykl spotkań – seminariów, warsztatów, wykładów w ramach projektu Karol Wojtyła Fellowship do którego zapraszamy studentów, doktorantów i wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Nasz program to trening oparty na poznaniu samego siebie, zdobyciu świadomości własnych kompetencji liderskich oraz umiejętności analizy podejmowanych decyzji i wyborów. Podczas spotkań poznamy narzędzia, które wzbogacą umiejętności przywódcze i będą inspirować do rozwoju i zmiany. Zajmiemy się etycznym aspektem wywierania wpływu na innych i poznamy różnice męskiego i kobiecego przywództwa. Spotkania odbywać się będą w kameralnych grupach, budujących  indywidualne podejście wykładowców i relację mistrz-uczeń.

W prezentowanym programie chcemy, aby każdy z uczestników odnalazł swoją własną drogę przywódcy, a przykład  Karola Wojtyły posłużył jako drogowskaz dla własnych poszukiwań, jak żyć, aby rozumieć siebie, a także skutecznie przewodzić ludziom i wspierać ich w rozwoju oraz w działaniu na rzecz dobra wspólnego.

Broszura o projekcie

   Szczegółowy program i idea projektu

 

TERMINY SPOTKAŃ:

  • 26 marca /sobota/ 9.30–18.00
  • 9 kwietnia /sobota/ 9.30–18.00
  • 21 maja /sobota/ 9.30–18.00

PROWADZĄCY:

Eksperci z zakresu budowania kompetencji przywódczych i zarządczych oraz rozwoju osobistego, komunikacji, polityki, etyki, teologii :

  • dr Monika Brzezińska – ekspert od przywództwa politycznego, politolog, prezes Zarządu Collegium Interethmicum
  • dr hab. Paweł Kowal, prof. ISP PAN – polityk, politolog, historyk i publicysta
  • dr hab. Agnieszka Łukasik-Turecka, prof. KUL – politolog i medioznawca, dyrektor Instytutu Nauk o Polityce i Administracji KUL
  • dr Bartosz Wieczorek – filozof, etyk, wykładowca akademicki, ekspert Centrum Myśli Jana Pawła II
  • Maciej Wiśniewski – coach, mentor, trener biznesu, mówca i konsultant w osiąganiu efektywności oraz skuteczności zawodowej i osobistej, wykładowca akademicki
  • Paweł Zuchniewicz – tutor, dziennikarz i publicysta, znawca biografii Jana Pawła II, związany ze Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK
  •  dr hab. Dominika Żukowska-Gardzińska, prof. UKSW – teolog kultury, wykładowca akademicki, ekspert od nauczania Jana Pawła II

ZGŁOSZENIA:

Rekrutacja do projektu trwa do 18 marca poprzez formularz rekrutacyjny.

OPŁATY – 150 zł

W ramach tej kwoty zapewniamy  3 dni szkoleniowe – 20 h spotkań, warsztatów z ekspertami z zakresu budowania kompetencji przywódczych i zarządczych oraz rozwoju osobistego, komunikacji, polityki, etyki i teologi. Zapewniamy kameralne grupy i indywidualne podejście wykładowców. Spotkania odbywać się będą w zabytkowej kamienicy artystycznej w centrum Warszawy, w pobliżu Starego Miasta.

 

 


REKRUTACJA

Zgłoszenia do 18 marca 2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Wypełnij

REGULAMIN

Pobierz

 

KOSZT

Koszt – 150 zł

Wpłaty na numer konta:
37 1090 1883 0000 0001 1881 0547

Tytułem: KWF Przywództwo

MATERIAŁY DO POBRANIA

Broszura o projekcie

PARTNER


 

 

Dodano: