Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wypłata stypendiów

 

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi terminu wypłaty stypendiów informujemy, że stypendia zostaną przelane na konta 20 lutego z wyrównaniem za styczeń.

Osoby, które w oświadczeniu nie podały numeru konta, ale wybrały kasę, prosimy o odbiór stypendiów w kasie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy na ul. Miodowej 6/8 od 23 lutego br. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.30 do 15.00. W przypadku gdy stypendium będzie odbierane przez rodziców, zobowiązani są oni okazać ważną legitymację uczniowską dziecka.
 
Jednocześnie przypominamy, że stypendia powyżej 380 złotych są opodatkowane i trzeba się z nich rozliczyć. Stosowne PIT-y za rok 2008 zostaną wysłane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy do wszystkich stypendystów 28 lutego br.
 
UWAGA: Osobom, które nie złożyły oświadczenia stypendysty na okres stypendialny od czerwca do stycznia 2009 roku, wypłata stypendium zostanie wstrzymana do czasu dostarczenia ww. dokumentu do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, ul. Miodowa 6/8, pokój 237.

Opublikowano 17.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.