Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wypłata stypendiów

 

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi terminu wypłaty stypendiów informujemy, że stypendia zostaną przelane na konta 20 lutego z wyrównaniem za styczeń.

Osoby, które w oświadczeniu nie podały numeru konta, ale wybrały kasę, prosimy o odbiór stypendiów w kasie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy na ul. Miodowej 6/8 od 23 lutego br. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.30 do 15.00. W przypadku gdy stypendium będzie odbierane przez rodziców, zobowiązani są oni okazać ważną legitymację uczniowską dziecka.
 
Jednocześnie przypominamy, że stypendia powyżej 380 złotych są opodatkowane i trzeba się z nich rozliczyć. Stosowne PIT-y za rok 2008 zostaną wysłane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy do wszystkich stypendystów 28 lutego br.
 
UWAGA: Osobom, które nie złożyły oświadczenia stypendysty na okres stypendialny od czerwca do stycznia 2009 roku, wypłata stypendium zostanie wstrzymana do czasu dostarczenia ww. dokumentu do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, ul. Miodowa 6/8, pokój 237.

Opublikowano 17.02.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.