Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyniki rekrutacji do Akademii Patriotyzmu

Zakończyliśmy rekrutację do Akademii Patriotyzmu. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. W projekcie weźmie udział 12 osób, którym serdecznie gratulujemy!

1

Sara

Bukowska

2

Julia

Huszcza

3

Weronika

Kaczmarska

4

Mada

Kassim

5

Dawid

Kowalski

6

Laura

Lipińska

7

Katarzyna

Markowska

8

Patrycja

Matusiak

9

Anna

Pińczuk

10

Karolina

Potocka

11

Agata

Wąsik

12

Kamil

Wiśniewski

 

Projekt dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

 

 

 

Opublikowano 17.08.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.