Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyniki konkursu w ramach Gry o Wolność

Informujemy, że w ramach konkursu, będącego elementem gry miejskiej „Gra o Wolność” nagrodę w postaci czytników e-booków otrzymuje zespół Biało-Czerwoni w składzie:

  1. Janusz Tomasiak
  2. Zuzanna Tomasiak
  3. Aleksandra Tomasiak

Nagrody dla każdego z członków zespołu są do odebrania w siedzibie Organizatora w terminie do 20 listopada. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 826 42 22

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opublikowano 14.11.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.