Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wykłady Mistrzowskie z cyklu Social Thought Master Courses – prof. Margaret S. Archer

Zapraszamy na pierwsze wykłady mistrzowskie oraz na konferencję związaną z inauguracją Social Thought Master Courses. Wykłady Mistrzowskie z cyklu Social Thought Master Courses wygłosi prof. Margaret S. Archer University of Warwick l’Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne Pontifical Academy of Social Sciences.  

W dniach 23-24 marca 2015 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się konferencja połączoną z wykładem mistrzowskim światowej sławy profesor socjologii Margaret S. Archer

Pełny plan konferencji do ściągnięcia TUTAJ

Gorąco zapraszamy!

Opublikowano 22.03.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.