Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

WYKŁAD KARDYNAŁA GERHARDA MÜLLERA

W ramach cyklu JP2 Memorial Lectures organizowanego we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera zapraszamy na wykład Kardynała Gerharda Müllera:

„Person in Freiheit und Verantwortung (Osoba w wolności i odpowiedzialności), który odbędzie się 19 marca (poniedziałek) o godz. 18.00. Spotkanie prowadzone przez dr. Stefana Meetschena będzie tłumaczone symultanicznie.

Wykład odbędzie się 19 marca 2018 roku (poniedziałek) o godz. 18:00 w Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 (1.piętro) w Warszawie.

Gerhard Kardynał Müller – prefekt Kongregacji Nauki Wiary w latach 2012-2017, członek papieskiej Rady ds. Kultury i Kongregacji ds. Kościołów Wschodnich. Autor ponad 400 prac na temat teologii dogmatycznej, ekumenizmu, objawienia, hermeneutyki, prezbiterium i diakonatu.

Opublikowano 07.03.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.