Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wygraj „Teologię Polityczną”!

W związku z rocznicą powstania Solidarności Centrum Myśli Jana Pawła II ogłasza konkurs, w którym można wygrać egzemplarz najnowszego numeru „Teologii Politycznej”. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.


 

 

Gdzie i kiedy Jan Paweł II mówił o idei solidarności oraz przywołał Solidarność jako nazwę nielegalnego wówczas związku zawodowego?
 
Czy było to:
a) w Gdańsku 12 czerwca 1983 roku;
b) w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku;
c) w Warszawie 14 czerwca 1983 roku;
d) w Gdyni 11 czerwca 1987 roku?
 
Prawidłową odpowiedź należy przysłać na adres centrum@centrumjp2.pl (z tytułem „Konkurs”). Pierwsze piętnaście osób otrzyma egzemplarze „Teologii Politycznej”. W najnowszym numerze pisma, poświęconym podmiotowości, można przeczytać zapis rozmowy z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem oraz artykuły m.in. Richarda Johna Neuhausa, José Casanovy, Krzysztofa Koseły, Zbigniewa Nosowskiego.
Do zwycięzców roześlemy e-maile z informacją o wygranej. Po odbiór nagród zapraszamy do siedziby Centrum przy ul. Foksal 11 w Warszawie.

 

 

Opublikowano 01.09.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.