Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wygraj „Teologię Polityczną”!

W związku z rocznicą powstania Solidarności Centrum Myśli Jana Pawła II ogłasza konkurs, w którym można wygrać egzemplarz najnowszego numeru „Teologii Politycznej”. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.


 

 

Gdzie i kiedy Jan Paweł II mówił o idei solidarności oraz przywołał Solidarność jako nazwę nielegalnego wówczas związku zawodowego?
 
Czy było to:
a) w Gdańsku 12 czerwca 1983 roku;
b) w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku;
c) w Warszawie 14 czerwca 1983 roku;
d) w Gdyni 11 czerwca 1987 roku?
 
Prawidłową odpowiedź należy przysłać na adres centrum@centrumjp2.pl (z tytułem „Konkurs”). Pierwsze piętnaście osób otrzyma egzemplarze „Teologii Politycznej”. W najnowszym numerze pisma, poświęconym podmiotowości, można przeczytać zapis rozmowy z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem oraz artykuły m.in. Richarda Johna Neuhausa, José Casanovy, Krzysztofa Koseły, Zbigniewa Nosowskiego.
Do zwycięzców roześlemy e-maile z informacją o wygranej. Po odbiór nagród zapraszamy do siedziby Centrum przy ul. Foksal 11 w Warszawie.

 

 

Opublikowano 01.09.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.