Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

ZDOBĄDŹ NASZĄ NAJNOWSZĄ KSIĄŻE: „Solidarność. Krok po kroku”!!! To bardzo proste!!!

Przez 10 ostatnich dni lipca (2015) uczestnicy zorganizowanej przez nas wymiany „Różne oblicza solidarności” pochodzący z Polski, Ukrainy i Izraela, rozważali czym jest solidarność. Zobaczcie jak próbują zdefiniować to ważne społecznie zjawisko:

FILM I KOMENTARZE TU

Mamy przy tym dla Was miłe zadanie: napiszcie w komentarzu na naszym profilu facebookowym jak sami rozumiecie pojęcie SOLIDARNOŚĆ. Najlepszą i najciekawszą odpowiedź nagrodzimy naszą najnowszą, dwujęzyczną publikacją „SOLIDARNOŚĆ. KROK PO KORKU”. 

 Opublikowano 04.08.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.