Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

ZDOBĄDŹ NASZĄ NAJNOWSZĄ KSIĄŻE: „Solidarność. Krok po kroku”!!! To bardzo proste!!!

Przez 10 ostatnich dni lipca (2015) uczestnicy zorganizowanej przez nas wymiany „Różne oblicza solidarności” pochodzący z Polski, Ukrainy i Izraela, rozważali czym jest solidarność. Zobaczcie jak próbują zdefiniować to ważne społecznie zjawisko:

FILM I KOMENTARZE TU

Mamy przy tym dla Was miłe zadanie: napiszcie w komentarzu na naszym profilu facebookowym jak sami rozumiecie pojęcie SOLIDARNOŚĆ. Najlepszą i najciekawszą odpowiedź nagrodzimy naszą najnowszą, dwujęzyczną publikacją „SOLIDARNOŚĆ. KROK PO KORKU”. 

 Opublikowano 04.08.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.