Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

ZDOBĄDŹ NASZĄ NAJNOWSZĄ KSIĄŻE: „Solidarność. Krok po kroku”!!! To bardzo proste!!!

Przez 10 ostatnich dni lipca (2015) uczestnicy zorganizowanej przez nas wymiany „Różne oblicza solidarności” pochodzący z Polski, Ukrainy i Izraela, rozważali czym jest solidarność. Zobaczcie jak próbują zdefiniować to ważne społecznie zjawisko:

FILM I KOMENTARZE TU

Mamy przy tym dla Was miłe zadanie: napiszcie w komentarzu na naszym profilu facebookowym jak sami rozumiecie pojęcie SOLIDARNOŚĆ. Najlepszą i najciekawszą odpowiedź nagrodzimy naszą najnowszą, dwujęzyczną publikacją „SOLIDARNOŚĆ. KROK PO KORKU”. 

 Opublikowano 04.08.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.