Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztat „Sztuka komunikacji w małżeństwie”

Zapraszamy na warsztat „Sztuka komunikacji w małżeństwie”, który poprowadzi Joanna Krupska – trener, psycholog. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA.

Celem warsztatu jest nabycie umiejętności komunikacyjnych przydatnych w rodzinie w zakresie słuchania, wyrażania krytyki, pochwały, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, asertywnej odmowy. W wyniku szkolenia uczestnicy osiągną większą świadomość swoich umiejętności komunikacyjnych, udoskonalą umiejętność uważnego słuchania drugiej osoby, osiągną większą sprawność w udzielaniu skutecznych informacji zwrotnych, będą lepiej przygotowani do rozwiązywania sytuacji konfliktowych, łatwiej im będzie wyrażać odmowę. Warsztat dwudniowy (I spotkanie: 11.02 godz. 18:00, II spotkanie: 14.02 godz. 18:00). Obecność na obu częściach warsztatów jest zalecana ze względu na spójność przekazywanych informacji i efektywność spotkania.

Organizatorem wydarzenia jest Związek Dużych Rodzin 3 plus. Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II (ul. Foksal 11) w ramach tygodnia Małżeństwa.

Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze ZAPISY.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.