Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Warsztaty kultury polskiej ,,ZaPOLznanie’’

Pokazy i warsztaty

Już niedługo podczas popołudniowego spaceru będziemy otuleni ciepłą gamą kolorów liści i jesiennego słońca. W pobliskich wsiach rozbrzmiewać będą dożynkowe pieśni, a przy kościołach pojawią się pokaźne wieńce. To również wspaniała okazja, aby dowiedzieć się nieco więcej o pochodzeniu tych zwyczajów, tańców i strojów. Jeśli chcecie przeżyć niesamowite doświadczenie, które wam na to pozwoli, zapraszamy do udziału w warsztatach ZaPOLznanie!

Podczas tego wydarzenia zabierzemy Was w cudowną podróż po regionach etnograficznych Polski: nauczymy Was podstawowych kroków polskich tańców narodowych, zaprezentujemy tradycyjne stroje ludowe oraz urządzimy poczęstunek z regionalnych potraw. Tańcom towarzyszyć będzie muzyka na żywo wykonywana przez skrzypaczkę i pianistkę. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć atmosferę sprzyjającą dyskusjom oraz integracji!

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w warsztatach należy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:

Warsztaty przeznaczone są dla osób między 14 a 26 r.ż.

Mając na uwadze wielkość przestrzeni, liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

* Wydarzenie realizowane przez stypendystów Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II w ramach „Zrealizuj projekt”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego.
Partnerem projektu jest Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.