Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie o sensie: jedzenie a nastrój

Wydawnictwo Zwierciadło oraz Centrum Myśli Jana Pawła II mają zaszczyt zaprosić na SPOTKANIA O SENSIE, czyli cykl comiesięcznych dyskusji, podczas których poruszane są tematy związane z sensem życia i pokonywania przeciwności losu.

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że do 2020 roku depresja będzie drugą najczęstszą przyczyną śmiertelności na świecie! Choruje na nią ponad 350 milionów ludzi. I choć ciężko jest określić dokładną liczbę, jedno jest pewne -skala zjawiska rośnie z roku na rok. Dotyka coraz młodszych, coraz bardziej bezradnych i… smutnych. Zdobyła już nawet niechlubne miano epidemii XXI wieku. Epidemii, która podobno dotyczy dwa razy częściej kobiet.

W spotkaniu udział wezmą:
Karolina Szaciłło – dziennikarka, ekspertka żywieniowa
Maciej Szaciłło – ekspert od zdrowego żywienia oraz ekologicznego typu życia
Hanna Stolińska-Fiedorowicz – dietetyk kliniczny
Joanna Piekarska – psychoterapeuta z Pracowni Dialogu

SPOTKANIA O SENSIE to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych przez Wydawnictwo Zwierciadło i Centrum Myśli Jana Pawła II, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Cykl cieszy się olbrzymim zainteresowaniem odwiedzających, dlatego zapraszamy na już trzecią część spotkań. W ramach cyklu zapraszani są znani dziennikarze, autorzy książek, psychologowie, psychoterapeuci i duchowni.
Centrum Myśli Jana Pawła II to warszawska instytucja kultury, miejsce spotkań i dialogu, ośrodek, w którym jest przybliżane nauczanie papieża.

SPOTKANIE O SENSIE
19 grudnia 2018, godz. 18:00
CENTRUM MYŚLI JANA PAWŁA II
ul. Foksal 11, 1 piętro

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.