Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą

Wydawnictwo Zwierciadło i Centrum Myśli Jana Pawła II serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą z okazji premiery książki „Sekrety przodków”.

Katarzyna Droga, autorka książki „Sekrety przodków”, odkrywa przed nami tajemnicę tzw. lojalności genów, która działa na poziomie podświadomości. Tę zasadę do dzisiaj wykorzystują w swojej pracy psychoanalitycy. „Sekrety przodków” to przewodnik w podróży, skarbnica wiedzy i ciekawych historii. To książka, która poszerza horyzonty przeciętnej wiedzy psychologicznej i, jeśli z niej właściwie się skorzysta, pogłębia poczucie własnej tożsamości. Zapraszamy w podróż do przeszłości, która wpływa na teraźniejszość i ma potencjał zmiany przyszłości. Nie potrzebujesz biletu, bagażu ani rezerwacji, a pamiątki jakie przywieziesz będą niezwykłe. Poznasz fascynujące historie, zrozumiesz jakie podświadome prądy kierują twoim życiem, uwolnisz się od traum, poznasz sekrety, dostaniesz narzędzia wpływania na swoje życie.

W spotkaniu wezmą udział:

Katarzyna Droga – była redaktor naczelna psychologicznego miesięcznika SENS, wielokrotnie pracowała z tematem psychologii genetycznej, dziedziczenia, relacji międzypokoleniowych. Książka Sekrety przodków jest więc efektem jej wieloletniej pracy, a także doświadczenia w poszukiwaniu i poznawaniu korzeni rodzinnych.

Barbara Smolińska – dr nauk humanistycznych, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. W Pracowni Dialogu prowadzi terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną, warsztaty psychologiczne oraz superwizje. Członek Komisji Etyki Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mężatka, czworo dzieci.

Spotkanie poprowadzi:

Marzena Chełminiak – głos Radia ZET. Od początku jego istnienia. Każdy może pobyć z nią w okolicznościach jakie sam wybiera. Wchodzenie słuchaczom do domów, kierowcom do samochodów, pracownikom do biur, odbiera jako wielki przywilej. Zaprzyjaźnia się, dzieli emocjami, wrażeniami i inspiracjami przez radio. W pierwszych latach istnienia Radia ZET Andrzej Konic, reżyser telewizyjny słuchając brzmienia jej głosu stwierdził: „Ty dziecko nigdy nie czytaj w radiu wiadomości, bo nikt ci nie uwierzy. Za to jak będziesz tym uśmiechniętym głosem mówić, że pada deszcz – nikomu nie będzie przykro”. Posłuchała mistrza i opowiada wyłącznie o tym, co może uczynić nasze życie piękniejszym, lepszym.

 

Serdecznie zapraszamy!
Centrum Myśli Jana Pawła II
ul. Foksal 11, Warszawa
28 listopada 2018
godz. 18:00

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.