Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rodzina. Wyzwania i szanse współczesnej rodziny

19 grudnia 2019 o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne wydarzenie pod hasłem „Rodzina. Wyzwania i szanse współczesnej rodziny”, które odbędzie się ramach cyklu spotkań poświęconych nauczaniu kard. Stefana Wyszyńskiego, organizowanych przez Archidiecezję Warszawską.

W spotkaniu wezmą udział: prof. dr hab. Eugeniusz Sakowicz, dr hab. Alina Maria Rynio, dr Michał Białkowski oraz bp Piotr Jarecki, który też poprowadzi spotkanie.

Podczas spotkań prezentowane są aktualne tematy będące wyzwaniem dla człowieka, społeczeństwa, Kościoła w kontekście postaci i nauczania Prymasa Tysiąclecia. Centrum Myśli Jana Pawła II jest jednym ze współorganizatorów cyklu.

„Myśląc z Wyszyńskim” to inicjatywa przybliżająca osobę kard. Stefana Wyszyńskiego. W każdy trzeci czwartek miesiąca, od listopada 2019 roku do maja 2020 roku, w Domu Arcybiskupów Warszawskich będą miały miejsce otwarte konferencje z udziałem historyków i badaczy.

Miejsce spotkań:

Dom Arcybiskupów Warszawskich

ul. Miodowa 17/19, Warszawa

WSTĘP WOLNY

Organizatorzy:

Archidiecezja Warszawska

Centrum Myśli Jana Pawła II

UKSW

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego

Instytut Prymasowski

PWTW

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.