Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Pokaz filmu „Milczenie” / Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier

W ramach Warszawskiego Festiwalu Kultury Bez Barier, Centrum Myśli Jana Pawła II organizuje projekcję filmu Martina Scorseze pt. „Milczenie”. Film z audiodeskrypcją oraz napisami dla osób niedosłyszących. Zapraszamy 2 paździenika (wtorek) o godz. 18:30!

Więcej o festiwalu TUTAJ.

O fimie

Inspirowany autentycznymi wydarzeniami, poruszający film Martina Scorsese. Opowieść o tym, jak przetrwać w świecie, w którym wszystko w co wierzysz karane jest śmiercią. Dwóch młodych misjonarzy pokonuje tysiące kilometrów, szukając zaginionego mistrza. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą na najcięższą próbę. „Milczenie” to najmocniejszy, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze Martina Scorsese. Amerykański twórca poszukuje odpowiedzi dotyczących istoty i sensu religii, a także wierności swoim przekonaniom w świecie, w którym płaci się za nią najwyższą cenę.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.