Opowiem Ci o biżuterii

#Vintage Vibes

Wykład

|

Katarzyna Depa

W projekcie #Vintage Vibes pokazujemy, że moda może być nie tylko piękna i inspirująca, ale także odpowiedzialna, etyczna i zrównoważona. Zapraszamy na wykład otwarty „Opowiem Ci o biżuterii”, który poprowadzi Katarzyna Depa.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • jak datować biżuterię,
  • w jaki sposób zmieniały się trendy w jubilerstwie,
  • na co zwrócić uwagę szukając ozdób na pchlim targu, internecie lub w szafie babci.

Wykład poprowadzi Katarzyna Depa – specjalistka od biżuterii vintage, gemmolożka, znawczyni pereł oraz ekspertka diamentów, a także autorka webinarów i książki „Opowiem Ci o biżuterii vintage”.

Wstęp wolny!


Projekt #Vintage Vibes – moda łączy pokolenia to nie tylko wydarzenia edukacyjne, ale także inspiracja do zmiany nawyków. To okazja, by wspólnie odkrywać piękno mody vintage, czerpać z tradycji rzemiosła i jednocześnie troszczyć się o środowisko. Wykłady mają charakter otwarty, ale przygotowaliśmy także warsztaty i spacery do pracowni rzemieślniczych. Do udziału w tej części zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat i seniorów. Można się zgłaszać przez formularz do 12 września.

Partnerzy:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z m.st. Warszawy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.