Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kwestia ekologiczna i teologia ciała u Jana Pawła II

Zapraszamy na wykład otwarty ojca Stanisława Jaromiego pod tytułem „Kwestia ekologiczna i teologia ciała u Jana Pawła II”, który odbędzie się 14 listopada 2019 r. o godzinie 18.00 w Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11.

Wykład odbędzie się w ramach cyklu seminariów wokół myśli Jana Pawła II.

***

o. dr Stanisław Jaromi – absolwent teologii i ochrony środowiska, doktor filozofii, od lat zaangażowany w chrześcijańską edukację ekologiczną, wieloletni delegat franciszkanów ds. sprawiedliwości, pokoju i ochrony stworzenia, przewodniczący Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu – REFA i szef portalu www.swietostworzenia.pl. Interesuje się sprawami dialogu pomiędzy nauką i wiarą, kulturą i duchowością, chrześcijańską wizją świata i różnymi nurtami ekofilozofii.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.