Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Akademia Patriotyzmu – lista rezerwowa

Zakończył się nabór do letniej Akademii Patriotyzmu organizowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Do 7 lipca można zgłaszać chęć udziału w projekcie w ramach listy rezerwowej.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i rozumienie świata, zdobyć nowe umiejętności i przyjaźnie, dotknąć historii Polski i zgłębić jej tajniki, zgłoś się koniecznie!

Projekt kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznych maturzystów z Warszawy i Mazowsza.

Program Akademii obejmuje:

  1. udział w tygodniowej szkole letniej w Trójmieście, skupionej wokół polskiej tradycji niepodległościowej, demokratycznej, solidarnościowej, w tym wizyty w Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny światowej oraz konwersatoria bazujące na nauczaniu Jana Pawła II nt. patriotyzmu, solidarności, wspólnej odpowiedzialności za ojczyznę (19 – 25 sierpnia 2019 roku),
  2. udział w weekendowych warsztatach z wideo-marketingu i tworzenia kampanii społecznej (31 sierpnia – 1 września 2019 roku),
  3. realizację i publikację kampanii społecznej na kanale YouTube (wrzesień – październik 2019 roku).

Akademia jest bezpłatna!

Aby wziąć udział w rekrutacji na listę rezerwową, należy do 7 lipca 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy.

W Akademii udział weźmie wybranych 15 osób. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi na stronie www.centrumjp2.pl do 12 lipca 2019 r.

Regulamin Akademii Patriotyzmu znajdziesz – TUTAJ.

W razie pytań prosimy o kontakt: akademiapatriotyzmu@centrumjp2.pl

Partner: Los Videos

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Patronat nad projektem objął Mazowiecki Kurator Oświaty.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.