Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Akademia patriotyzmu – rekrutacja

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza do udziału w Akademii Patriotyzmu! To autorski projekt, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności, wiedzę, a także poszerzysz swoje zrozumienie świata. Kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznych maturzystów z Warszawy i Mazowsza.

Wyniki rekrutacji!

Program Akademii obejmuje:
1. udział w tygodniowej szkole letniej w Trójmieście, skupionej wokół polskiej tradycji niepodległościowej, demokratycznej, solidarnościowej, w tym wizyty w Muzeum Emigracji, Europejskim Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny światowej oraz konwersatoria bazujące na nauczaniu Jana Pawła II nt. patriotyzmu, solidarności, wspólnej odpowiedzialności za ojczyznę (26 sierpnia – 1 września 2018 roku),
2. udział w weekendzie edukacyjno-warsztatowym (08 – 09 września 2018 r.),
3. udział w cyklu 7 warsztatów radiowych (wrzesień – październik 2018),
4. realizację autorskiego reportażu radiowego o tematyce patriotycznej (od początku października do połowy grudnia 2018 r.)

Akademia jest bezpłatna!

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 31 lipca 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy.
W Akademii udział weźmie wybranych 14 osób. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi na stronie www.centrumjp2.pl do 6 sierpnia 2018 r.

Regulamin Akademii Patriotyzmu znajdziesz TUTAJ (link).

W razie pytań prosimy o kontakt: akademiapatriotyzmu@centrumjp2.pl

Patronat: Mazowiecki Kurator Oświaty

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.