Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wychowawca młodych

„Jan Paweł II – Wychowawca Młodych” to tytuł obchodów VIII Dnia Papieskiego. W całej Polsce odbywać się będą koncerty, konferencje naukowe, panele dyskusyjne oraz Msze święte w intencji Ojca Świętego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego – fragmentów wspomnień podopiecznych ks. Karola Wojtyły ze „Środowiska”.

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wychowawca.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

Program obchodów VIII Dnia Papieskiego dostępny jest na stronie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Opublikowano 04.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.