Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wychowawca młodych

„Jan Paweł II – Wychowawca Młodych” to tytuł obchodów VIII Dnia Papieskiego. W całej Polsce odbywać się będą koncerty, konferencje naukowe, panele dyskusyjne oraz Msze święte w intencji Ojca Świętego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego – fragmentów wspomnień podopiecznych ks. Karola Wojtyły ze „Środowiska”.

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wychowawca.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

Program obchodów VIII Dnia Papieskiego dostępny jest na stronie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Opublikowano 04.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.