Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wybór – 30. rocznica

Data 16 października 1978 r. na długo pozostanie w pamięci Polaków. Tego dnia ksiądz z Krakowa, Karol Wojtyła, został wybrany na papieża i przyjął imię Jan Paweł II. W tym roku mija 30. rocznica tego wydarzenia.

 

Zachęcamy do obejrzenia materiałów filmowych związanych z wyborem Papieża. Poniższe nagrania są fragmentem filmu „Życie jest wieczne” zrealizowanego według koncepcji Eryka Habowskiego. Materiały wykorzystane w produkcji pochodzą ze zbiorów Mediateki Centrum Myśli Jana Pawła II.

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wybor1.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wybor2.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wybor3.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

Opublikowano 04.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.