Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Współpraca z domami dziecka

Gdzie i z kim pracujemy?

Pomagamy dzieciakom w warszawskich domach dziecka i ośrodkach wychowawczych.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy dzieciom w nauce i odrabianiu lekcji, organizujemy czas wolny (spacery, wyjścia do teatru itp.), a czasem także zajęcia warsztatowe (teatralne, plastyczne, muzyczne). Chcemy rozbudzić motywacje naszych podopiecznych i pokazać im, że każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, którą może w sobie rozwijać i dzielić się nią z innymi. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami:

Opublikowano 20.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.