Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Współpraca z domami dziecka

Gdzie i z kim pracujemy?

Pomagamy dzieciakom w warszawskich domach dziecka i ośrodkach wychowawczych.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy dzieciom w nauce i odrabianiu lekcji, organizujemy czas wolny (spacery, wyjścia do teatru itp.), a czasem także zajęcia warsztatowe (teatralne, plastyczne, muzyczne). Chcemy rozbudzić motywacje naszych podopiecznych i pokazać im, że każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, którą może w sobie rozwijać i dzielić się nią z innymi. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami:

Opublikowano 20.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.