Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Współpraca z bibliotekami

Kanonizacja Jana Pawła II stała się dla nas okazją do rozwinięcia czytelnictwa. Wydane dotychczas przez Centrum papieskie publikacje przekazaliśmy do stołecznych bibliotek i punktów gromadzenia zbiorów.

Łącznie biblioteki otrzymały 24 tytuły Wydawnictwa CMJP2, ok. 8000 książek. 

Mamy nadzieję, że przekazane publikacje staną się punktem wyjścia do wartościowych i inspirujących rozważań nad nieocenioną spuścizną Jana Pawła II. Mamy nadzieję, ze posłużą pogłębieniu papieskiego nauczania – ciągle jeszcze nieznanego dla wielu Polaków. Mamy nadzieję, że nasze książki będą służyły kolejnym pokoleniom.

Dostajemy wiele listów z podziękowaniami od bibliotek, poniżej jedne z nich:

Opublikowano 15.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.