Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wspólpraca w zespole – rola lidera

Kolejny blok zajęć poświęcono na współpracę w zespole, opartą na wzajemnym zaufaniu i uzupełnianiu się kompetencjami. Uczestnicy szkolenia mieli możliwość poznania pełnionej przez siebie roli w zespole oraz zidentyfikowania tych ról. Następnie wspólnie zastanawiali się nad rolą lidera w zespole, nad jego kompetencjami i zakresem jego działań.

[nggallery id=11]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.