Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Już od kilku lat Centrum Myśli Jana Pawła II włącza się w zbiórkę pieniędzy dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kwesta towarzyszy obchodom Dnia Papieskiego. Zebrane pieniądze przeznaczane są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin z małych miast i wsi. 


 

W tym roku wolontariusze z CMJPII zebrali 10 503,23 zł oraz niewielką kwotę w walucie obcej. W kweście uczestniczyło prawie 50 wolontariuszy, byli to w większości stypendyści m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. 

 

Poniżej znajduje się link do krótkiego reportażu ze wspólnej sobotniej zbiórki wolontariuszy CMJPII.

–> Czytaj więcej
 

Opublikowano 02.11.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.