Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Już od kilku lat Centrum Myśli Jana Pawła II włącza się w zbiórkę pieniędzy dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Kwesta towarzyszy obchodom Dnia Papieskiego. Zebrane pieniądze przeznaczane są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin z małych miast i wsi. 


 

W tym roku wolontariusze z CMJPII zebrali 10 503,23 zł oraz niewielką kwotę w walucie obcej. W kweście uczestniczyło prawie 50 wolontariuszy, byli to w większości stypendyści m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. 

 

Poniżej znajduje się link do krótkiego reportażu ze wspólnej sobotniej zbiórki wolontariuszy CMJPII.

–> Czytaj więcej
 

Opublikowano 02.11.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.