Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wrzuć na luz…

Na boku dyskusji Laboratorium głębi formuje się nowa grupa „Wrzuć na luz”.
W stypendialnym towarzystwie będzie można porozmawiać o sztuce oraz miło spędzić czas. Przedstawiamy nasze propozycje i ruszamy w przestrzeń innej codzienności.


Spotykamy się w najbliższy poniedziałek, 16 marca, o godzinie 18.00 przy Rotundzie. Wszyscy chętni powinni wypatrywać wysokiego chłopaka w czarnym długim płaszczu, o imieniu Michał.

Pójdziemy na spektakl John & Mary, do Centrum Promocji Kultury na Podskarbińskiej. Oprócz strawy duchowej będzie okazja do poznania się i porozmawiania.

Zapraszamy!!!

Opublikowano 10.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.