Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wrzuć na luz…

Na boku dyskusji Laboratorium głębi formuje się nowa grupa „Wrzuć na luz”.
W stypendialnym towarzystwie będzie można porozmawiać o sztuce oraz miło spędzić czas. Przedstawiamy nasze propozycje i ruszamy w przestrzeń innej codzienności.


Spotykamy się w najbliższy poniedziałek, 16 marca, o godzinie 18.00 przy Rotundzie. Wszyscy chętni powinni wypatrywać wysokiego chłopaka w czarnym długim płaszczu, o imieniu Michał.

Pójdziemy na spektakl John & Mary, do Centrum Promocji Kultury na Podskarbińskiej. Oprócz strawy duchowej będzie okazja do poznania się i porozmawiania.

Zapraszamy!!!

Opublikowano 10.03.2009

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.