Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wrzuć na luz przy herbacie!

 „Żelazna Dama Litości”, „Z kredensu Soplicy” … brzmi tajemniczo? Jeżeli zestawimy te enigmatyczne nazwy z gęstą czekoladą z dodatkiem soku bananowego, pyszną szarlotką… no i ciastkami (!) – to otrzymamy menu naszego piątkowego spotkania w Herbaciarni „Dzieła Zebrane”.


Miały być i gry planszowe, ale w ferworze dyskusji, degustacji herbat i manii prześladowczej z aparatem w ręku, okazało się, że gra nie będzie nam potrzebna… czytaj więcej.
 

 

Opublikowano 28.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.