Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wrzuć na luz przy herbacie!

 „Żelazna Dama Litości”, „Z kredensu Soplicy” … brzmi tajemniczo? Jeżeli zestawimy te enigmatyczne nazwy z gęstą czekoladą z dodatkiem soku bananowego, pyszną szarlotką… no i ciastkami (!) – to otrzymamy menu naszego piątkowego spotkania w Herbaciarni „Dzieła Zebrane”.


Miały być i gry planszowe, ale w ferworze dyskusji, degustacji herbat i manii prześladowczej z aparatem w ręku, okazało się, że gra nie będzie nam potrzebna… czytaj więcej.
 

 

Opublikowano 28.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.