Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wrzuć na luz przy herbacie!

 „Żelazna Dama Litości”, „Z kredensu Soplicy” … brzmi tajemniczo? Jeżeli zestawimy te enigmatyczne nazwy z gęstą czekoladą z dodatkiem soku bananowego, pyszną szarlotką… no i ciastkami (!) – to otrzymamy menu naszego piątkowego spotkania w Herbaciarni „Dzieła Zebrane”.


Miały być i gry planszowe, ale w ferworze dyskusji, degustacji herbat i manii prześladowczej z aparatem w ręku, okazało się, że gra nie będzie nam potrzebna… czytaj więcej.
 

 

Opublikowano 28.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.