Wolontariuszu/Wolontariuszko szukamy właśnie Ciebie!

Noc Muzeów 2023

Młodzi ludzie stoją wieczorem przed wejściem do muzeum

Tej nocy kamienicę Centrum ożywią koncerty, instalacje, gra w formie escape roomu i spotkanie z Żywą Biblioteką, które zabiorą Was w podróż za fasadę, czasem trudnej, codzienności – tam, gdzie tętni wielogłos sztuki i międzyludzkich więzi, a drogowskazami w tej wyprawie będą różnorodność, dialog i empatia.

W zgiełku życia często zapominamy o pierwotnej sile dźwięku, mocy głosu i wadze słowa. O ich roli w tworzeniu relacji z innymi. Tytułowy wielogłos to dla nas metafora świata jako barwnej polifonii, którego piękno i prawda nie są możliwe do odkrycia bez wsłuchania się w siebie, drugiego człowieka i naturę.

Noc muzeów to wyjątkowy czas, kiedy muzea w całej Polsce udostępniają oglądającym swoje wnętrza całkowicie za darmo. Podczas nocy muzeów, można także za darmo odwiedzić kina, galerie i siedziby instytucji pozarządowych. W wydarzenie angażują się także domy kultury oraz uczelnie i ich studenci. Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Jeśli :

  • jesteś komunikatywny i otwarty na ludzi,
  • masz zdolność łatwego nawiązywania kontaktu,
  • interesujesz się kulturą,
  • można na Tobie polegać i jesteś punktualny,
  • masz pozytywne nastawienie i energię do działania,
  • jesteś samodzielny i potrafisz odnaleźć się w sytuacjach nieprzewidywalnych.

Dołącz do ekipy wolontariuszy i razem z Nami stwórz tą edycję Nocy Muzeów!

Harmonogram działań:
▪ 13:00-23:00 – escape room  (wymaga wcześniejszej rejestracji)
▪ 18:00-22:00 – Wieża zagadek
▪ 18:00-22:00 – Żywa Biblioteka – Fundacja Rubin
▪ 18:30, ▪ 19:30, ▪ 20:30, ▪ 21:30 – Koncerty balkonowe – Yael  (Chamoun, Matuszkiewicz Woźnicka)
▪ 20:00 – Wielkoformatowa instalacja wizualna – Libel
▪ 22:00 – Koncert Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II

Weź udział

Inne rekrutacje

Młodzi ludzie stoją wieczorem przed wejściem do muzeum

Galeria

Obejrzyj

Przeczytaj

Posłuchaj

Pobierz

ZAPYTAJ NAS

Opublikowano 20.04.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Komunikat

5 czerwca Centrum Myśli Jana Pawła II będzie zamknięte

Uuprzejmie informujemy, że piątek 5 czerwca jest w naszym Centrum dniem wolnym od pracy. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego i odwiedzenia nas już 8 czerwca.
Grafika z napisem "Czerwiec"

Czerwiec w Centrum

Debata, warsztaty, nowy podcast i rozpoczęcie rekrutacji do Programu Stypendialnego – poznaj nasze propozycje na czerwiec.
Chórzyści i chórzystki na tle ceglanej śiany

Chór ze Złotym Dyplomem w Barczewie

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zdobył Złoty Dyplom podczas XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie

Pożegnanie z silnym rodzicem. O odwróceniu ról i trudnej miłości.

Nowy odcinek „Słuchając drogi”! Dlaczego troska o siebie jest częścią troski o bliskich? Zapraszamy do rozmowy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.