Wolontariusze pilnie poszukiwani!

Zapraszamy studentów do pomocy w dwóch piątkowych wydarzeniach: pikniku w ogrodach BUW-u  dla dzieci – podopiecznych ośrodka pomocy społecznej – oraz w spotkaniu z kulturą japońską dla pacjentów hospicjum.

 


 

Zaczynamy o 10:30, w Hospicjum,  przy ul. Krakowskie Przedmieście 62. Poszukujemy osób do odegrania przedstawienia japońskiej pantomimy oraz osób, które mogłyby towarzyszyć pacjentom w trakcie spotkania.

 

Drugą możliwością podzielenia się swoim czasem w przyjemnej atmosferze jest wyjście na piknik do ogrodów BUW-u z dziećmi – podopiecznymi ośrodków pomocy społecznej  – oraz z niepełnosprawnymi z Warszawy. Start o 16:00. Potrzebne są osoby do pomocy dzieciom niepełnosprawnym w dotarciu na piknik oraz do towarzyszenia im w czasie całego pikniku.

 


Każda para rąk sprawi, że niepełnosprawni poczują się trochę mniej samotni ze względu na możliwość brania udziału w jakimś wydarzeniu pomimo swoich ograniczeń – mówi Ewa Brzeska, koordynatorka projektu.

 

W programie specjalny pokaz gigantycznych baniek mydlanych oraz przedstawienie kukiełkowe pt. "Lampa Alladyna – nowa wersja", do którego realizacji potrzeba dodatkowo min. 8 wolontariuszy.

 

Oba wydarzenia odbędą się w ramach Inkubatora Miłosierdzia.

 

Zgłoszenia na adres

ewa.brzeska.a@gmail.com

(do środy 10.08 !)

 

 

Dodano: