Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wolontariat w Centrum

miasto-milosierdzia_2012-09-30_fot-k_kuczyk_www-cukry_-com_-pl_55Centrum Myśli Jana Pawła II oferuje wolontariuszom możliwość współpracy na wielu polach.

Wolontariusze pomagają realizować projekty naukowe i społeczne, upowszechniające nauczanie Jana Pawła II. Angażują się też w codzienne działania Centrum.

 

Kontakt:

Katarzyna Osior-Szot
Koordynator wolontariatu
tel. +48 22 826 42 21
e-mail kosior@centrumjp2.pl

Opublikowano 26.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.