Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wolontariat w Centrum

miasto-milosierdzia_2012-09-30_fot-k_kuczyk_www-cukry_-com_-pl_55Centrum Myśli Jana Pawła II oferuje wolontariuszom możliwość współpracy na wielu polach.

Wolontariusze pomagają realizować projekty naukowe i społeczne, upowszechniające nauczanie Jana Pawła II. Angażują się też w codzienne działania Centrum.

 

Kontakt:

Katarzyna Osior-Szot
Koordynator wolontariatu
tel. +48 22 826 42 21
e-mail kosior@centrumjp2.pl

Opublikowano 26.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.