Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wioletta Milej

Koordynatorka projektów i kampanii dotyczących edukacji obywatelskiej, organizatorka debat i konferencji na rzecz partycypacji młodych. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Kultury oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania i Administracji w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła specjalizację Animacja Kultury w Instytucie Kultury Polskiej. Starszy specjalista ds. komunikacji biznesowej w Centrum Myśli Jana Pawła II.

Tematy: CSR, współpraca biznesowa, sponsoring, partnerstwa, granty, dotacje

Opublikowano 16.07.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.