Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielkie dzięki

W środę 13 czerwca 2012 roku zaprosiliśmy do Centrum Myśli Jana Pawła II uczestników naszych projektów wolontariackich. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Wielkie dzięki!” i miało na celu podziękowanie wolontariuszom za ich całoroczny trud na rzecz innych.


Impreza rozpoczęła się od oficjalnego powitania, rozdania nagród i dyplomów. Były też wspomnienia oraz krótkie opowieści o zrealizowanych wspólnymi siłami projektach. Pracownicy Centrum dostali prezenty za wysiłek włożony w koordynację i wspieranie wolontariuszy.

 

 

Kolejnym punktem imprezy był konkurs. Uczestników podzielono na cztery grupy: Koko Koko Papież Spoko, Dzikie Borsuki, JP3 oraz Czworobok. Najpierw sprawdzono ich wiedzę na temat Centrum i poszczególnych projektów. Następnie przyszedł czas na kalambury, kończenie cytatów, odgadywanie haseł przedstawionych w formie rysunków lub za pomocą gestów i mimiki oraz nazwisk znanych postaci naśladowanych przez uczestników. Rywalizacja była zacięta – wszyscy w skupieniu i z zaangażowaniem oddawali się zabawie. Pomimo dużych różnic w ilości zdobytych punktów, okazało się, że nie było zwycięzców ani przegranych – wszyscy wygrali dobrą zabawę i miło spędzili czas. Na zakończenie z kolorowych liter, otrzymywanych wraz z punktami, grupy ułożyły napis „DZIĘKUJEMY”.

 

 

Kolejną atrakcją był występ jedenastoletniego Piotrka Zubka, uczestnika programu Bitwa na głosy i członka drużyny Natalii Kukulskiej.

 

 

 

Opublikowano 19.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.