Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielki Tydzień Papieski – Wielka Sobota

Wielka Sobota – materiał przygotowany przez Mediatekę na ten czas to wspomnienia świadków dotyczące śmierci i pogrzebu Jana Pawła II.


Ks. Bogdan Bartołd (proboszcz Katedry Warszawskiej, były rektor kościoła akademickiego św. Anny w Warszawie) i p. Alicja Balcerzak (Instytut Prymasowski) opowiadają o ostatnich dniach Jana Pawła II z perspektywy wydarzeń w Warszawie i w Rzymie. Cezary Gmyz – redaktor „Rzeczpospolitej” wspomina reakcje dziennikarzy niemieckich.

Czas 04:25

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/wielka_sobota.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’ ]

Wszystkie materiały pod nazwą Wielki Tydzień Jana Pawła II dostępne są TUTAJ.

 

 

 

Opublikowano 02.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.