Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielkanocna lekcja historii w hospicjum

Maria Zima – studentka IV roku historii na UKSW, a zarazem wolontariuszka Inkubatora Miłosierdzia otworzyła cykl „Spotkań z historią”.


5 kwietnia w hospicjum Caritas przy Krakowskim Przedmieściu, pacjenci wzięli udział w wielkanocnej lekcji historii. Spotkanie dotyczyło tradycji i obyczajów wielkanocnych w dawnej Polsce.

 

 

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji ze spotkania:


http://www.centrumjp2.pl/?p=8266

 

Opublikowano 10.04.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.