Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

W deszczowej aurze – czuwanie przed kanonizacją

W sobotę 26 kwietnia, mimo padającego deszczu, na Placu PIłsudskiego odbyło się wieczorne czuwanie „Do Źródła”. Uczestnicy wysłuchali improwizowanego na żywo koncertu uwielbienia, w którym wystąpił zespół Deus Meus, orkiestra oraz ponad stuosobowy chór. Przebieg czuwania zarejestrowały kamery. Zobaczcie jak było!

 

Spotkanie poprowadzili: o. Janusz Chwast i znany aktor Radosław Pazura.
 
Punktem kulminacyjnym miał być Event Światła, który ze względu na złe warunki pogodowe nie odbył się. Uczestnicy na sygnał od organizatorów mieli zaświecić otrzymane wcześniej latarki, aby powstał napis w kształcie liter i cyfry JP2. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie. 

 

 

 

 

Opublikowano 20.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.